زیبایی و جوانی را با کاشت موی طبیعی احساس کنید
۱۸ دی ,۱۳۹۷

زیبایی و جوانی را با کاشت موی طبیعی احساس کنید

شاید در گذشته مردان و زنانی که دچار ریزش مو می‌شدند همانند حال به این امر توجه زیادی نمی‌کردند و یا به دنبال راهکاری برای برطرف نمودن این عارضه نبودند. امروزه ما شاهد حضور کلینیک‌های تخصصی پوست و مو در سراسر نقاط دنیا و در اکثر کشورها هستیم که با بهره‌مندی از بهترین تکنیک‌های روز علم پزشکی، زیبایی و جوانی افرادی را که دچار ریزش مو شده‌اند مجددا به آن‌ها برمی‌گردانند. ریزش مو دارای الگوهای متفاوتی است که هم مردان و هم زنان را درگیر می‌کند اما این عارضه در مردان به میزان بیشتری به چشم می‌خورد. خوشبختانه طی این روند پزشکان با استفاده از کاشت موی طبیعی خود فرد این اقدام را انجام می‌دهند و از نتایج شگرفی پرده برداشته‌اند.

کلینیک‌های تخصصی پوست و مو

کاشت مو چگونه انجام می شود؟

کاشت موی طبیعی در اندام‌های مختلف که جای زخم  باعث از بین رفتن موهای ناحیه شده است و همچنین در اعضای مختلف صورت مانند: گونه، مژه، ابرو و … قابل انجام است. کاشت مو دیگر با استفاده از روش‌های تهاجمی و خطرناک دهه‌های گذشته انجام نمی‌گیرد و با پیشرفت تکنولوژی متخصصان پوست و مو به روش‌هایی از جمله کاشت مو طبیعی و پیوند موی با لیزر دست یافته‌اند که بسیار ایمن و بی‌خطر می‌باشد و درصد موفقیت بالاتری را ارائه خواهد داد.

طی این روش دسته‌های کوچک مو را از بانک موی فرد جدا نموده و پس از جداسازی و انجام عملیات مورد نیاز بر روی آن‌ها به ناحیه مد نظر پیوند می‌زنند. این روش که از موی بدن خود فرد برای کاشت استفاده می‌کند سبب می‌شود که بدن هیچگونه واکنش یا عکس‌العمل خاصی به موهای پیوندی نشان ندهد و پس از گذشت مدت معینی موها رشد طبیعی خود را از سر گیرند و بلند شوند. حتی فرد پس از مدتی ممکن است به اصلاح کردن موهایش نیاز داشته باشد.

روش‌های مختلف کاشت و پیوند موی طبیعی

برای کاشت موی طبیعی روش‌های مختلفی وجود دارد. روش FUT یکی از روش های تهاجمی و جراحی کاشت مو می‌باشد که باید در اتاق عمل و تحت بیهوشی و اعمال مراقبت‌های لازم انجام شود. روش‌های FIT و  SUT در ردیف متدهای کم تهاجمی‌تر می‌باشند که برای انجام عمل کاشت و پیوند مو به برش و ایجاد خونریزی نیازی نیست و فرد دوران نقاهت کوتاه و بدون دردی را تجربه می‌کند. بازگشت به فعالیت‌های عادی روز در کمترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد و بیمار روندی عادی و طبیعی را طی این پروسه طی خواهد کرد. بدین ترتیب تمایل و گرایش مراجعه‌کنندگان کاشت مو به شیوه‌های درمانی بدون ریسک بیشتر از سایر روش‌های قدیمی است.

بکارگیری روش‌های یکسان کاشت مو در بانوان و آقایان

بانوان و آقایانی که دچار ریزش مو می‌شوند باید با مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو و انجام مشاوره و معاینات و نمونه‌برداری‌های لازم برای کاشت مو اقدام نمایند. جالب توجه است که بدانید روش‌های مختلف به کار گرفته شده برای کاشت موی طبیعی در زنان و مردان تفاوت اساسی و قابل توجهی با یکدیگر ندارد بلکه تنها تشخیص پزشک است که تعیین می‌کند کدام شیوه می‌تواند اثربخش‌تر بوده و ریسک کمتری را برای بیمار به همراه داشته باشد.

چکیده:

کاشت موی طبیعی روشی است که در آن مو را از بانک مو و از بدن  خود فرد برداشته و به ناحیه‌ای که دچار ریزش شده است، انتقال می‌دهند. زنان و مردان با گذراندن شرایط مختلف زندگی و بیماری می‌توانند ریزش مو را تجربه کرده و نیازمند انجام این تکینیک باشند. روش‌های لیزری و حداقل تهاجمی کاشت و پیوند موی طبیعی بهترین متدهای روز‌ برای بازگرداندن زیبایی و جوانی می‌باشند.

نظرات کاربران

تعداد نظرات در انتظار تایید :290

مقالات مرتبط

۸ آبان ,۱۴۰۰

انتخاب مسیر

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر در یکی از مناطق مرکزی شهر نزدیک به غرب تهران قرار گرفته است. بسیاری از بیمارستانها...

تعداد نظرات : ۰
۲۹۷۲
۸ آبان ,۱۴۰۰

دریافت نوبت

شما می توانید به 3 طریق نوبت معاینه در مرکز بصیر دریافت نمائید 1- تلفنی: با شماره 61900 تماس حاصل نمائید. در...

تعداد نظرات : ۴
۱۲۰۰۳
۸ آبان ,۱۴۰۰

راهنمای طبقات

1- طبقه همکف: در صورتی که برای معاینه مراجعه کرده اید: • هنگام ورود به واحد اطلاعات مراجعه فرمائید تا ورود شما...

تعداد نظرات : ۰
۲۲۴۴
۸ آبان ,۱۴۰۰

استرابیسم یا انحراف چشم

در استرابیسم ناهنجاری در محور نگاه چشمها به وجود آمده مسیر نگاه ها متفاوت است. این بیماری معمولا در اطفال شیوع دارد...

تعداد نظرات : ۰
۲۹۸۸
۸ آبان ,۱۴۰۰

گلوکوم یا آب سیاه

حفره داخلی چشم عمدتا توسط ماده ای ژلاتینی به نام ویتره یا زجاجیه پر شده که قوام کره چشم را نگاه می...

تعداد نظرات : ۰
۱۸۱۴
۸ آبان ,۱۴۰۰

زیبائی، ترمیمی و مجاری اشکی

زیبا دیده شدن از ویژگی هائی است که انسانها عمدتا به آن اهمیت می ورزند. زیبائی صورت و چشمها در این میان...

تعداد نظرات : ۰
۳۱۹۲
۸ آبان ,۱۴۰۰

شبکیه

شبکیه لایه درونی و عمقی چشم است که از میلیونها حسگر عصبی برای گیرندگی ، ثبت و انتقال تصاویر وارد شده به...

تعداد نظرات : ۲
۲۲۶۰
۸ آبان ,۱۴۰۰

قرنیه

چشم کره ای است به قطر تقریبی 5/2 سانتیمتر. لایه بیرونی این کره از بافتی سخت و مقاوم تشکیل شده که به...

تعداد نظرات : ۰
۳۶۷۵
۸ آبان ,۱۴۰۰

بیمه ها

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر طرف قرارداد بیمه ها ی پایه و تقریبا تمامی بیمه های تکمیلی و نیز برخی از...

تعداد نظرات : ۰
۱۳۱۳۳
۸ آبان ,۱۴۰۰

خدمات جنبی

عـلاوه بـر ارائـه خدمـات اصلـی چشـم پـز شـکی در مرکـز فـوق تخصصـی چشـم پزشـکی بصیـر، بـه منظـور فراهـم سـاختن حـد اکثـر راحتـی...

تعداد نظرات : ۰
۱۴۸۸
۸ آبان ,۱۴۰۰

کلینیک زیبائی چشم

در کلینیک زیبائی چشم با هماهنگی و وقت قبلی چشم پزشکان فوق متخصص ما به بررسی درخواستهای مراجعین پرداخته و بهترین راهکارها...

تعداد نظرات : ۰
۲۴۲۷
۸ آبان ,۱۴۰۰

آزمایشگاه

آزمایشگاه تشخیص طبی بصیر همه روزه آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی می باشد.

تعداد نظرات : ۰
۱۲۵۲

پرسیدن سوالات